icon

Z myślą o Twoim komforcie

Heiko to marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. Branża klimatyzacji w ostatnich latach znacznie się rozwinęła i coraz więcej się oczekuje od urządzeń klimatyzacyjnych. Heiko to urządzenia, które nie tylko chłodzą i grzeją, Ich funkcje wybiegają ponad zwykłe atrybuty klimatyzatora. Producent zdecydował o wyprodukowaniu klimatyzatorów przyjaznych dla użytkowników, instalatorów i środowiska. Heiko stawia na komfort, Sterowanie urządzeniem, jego instalacja i serwia są znacznie łatwiejsze. Wygląd urządzeń zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych obiektach. Kompaktowa konstrukcja o smukłym panelu i elegancki design sprawiają, że klimatyzator idealnie wpasuje się w aranżację wnętrz. 

 

Inteligentne rozwiązania

 

Ekologia

Zastosowanie czynnika chłodniczego R32 oznacza, że klimatyzatory Heiko są przyjazne dla środowiska. Niższy potencjał tworzenia efektu cieplarnianego aż o 68% niższy w porównaniu z popularnym i najczęściej stosowanym czynnikiem R410A. 

 

Łatwy montaż

Urządzenia Heiko cechuje prostota montażu, dzięki łatwiejszmu dostępowi do rur i rurociągów, możliwości lewostronnej i prawostronnej instalacji, a także zwiększeniu przestrzeni montażowej. 

 

 

Przepływ powietrza SMART

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik klimatyzatory Heiko pozwalają na kontrolowanie przepływu powietrza. Strumień powietrza kierowany jest do góry podczas chłodzenia i w dół w czasie grzania, co pozwala na równomierne rozprowadzenie nadmuchu, unikając tym samym bezpośredniego nawiewu na człowieka. 

 

 

Cicha praca

Praca w specjalnie przygotowanym trybie wyciszenia, co sprawia, że ich obecność jest niemal niezauważalna. Innowacyjna technologia pozwala obniżyć poziom hałasu do 20db, przez co klimatyzatory Heiko są jednymi z najciszej pracujących na rynku. 

 

5 lat gwarancji

Gwarancja jest pełna i obejmuje bezpłatne części zamienne oraz robociznę w okresie 5 lat gwarancji dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest cykliczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji.

 

Mniejsze zużycie energii

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwoliło na znaczne zmniejszenie żużycia energii. Klimatyzatory Heiko mają klasę energetyczną A++/A+

W szerokiej ofercie Heiko znajdują się:

  • KLIMATYZATORY SPLIT
    Klimatyzatory ścienne Heiko to świetne rozwiązanie do montażu w domu, biurze, czy restauracji. W ofercie znajdują się urządzenia o różnej wydajności, tak aby dopasować je do wielkości powierzchni budynku. To nowoczesne urządzenia o wysokiej efektywności energetycznej, wyposażone w najwyższej jakości sprężarki. 
  • KLIMATYZATORY MULTI SPLIT
    Za pomocą tego systemu można połączyć dwie jednostki wewnętrzne do jednej zewnętrznej. W rozwiązaniu Heiko Multi Split można oddzielnie sterować dwoma klimatyzatorami, przez co można ustawiać różną temperaturę na każdym z urządzeń. System pozwala na chłodzenie i ogrzewanie dwóch pomieszczeń jednocześnie.