iconicon

Centrum Badawczo-Rozwojowe Haier

Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie i cieszy się także coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. Bardzo szybki rozwój i podnoszenie standardów w zakresie innowacyjności wiąże się z funkcjonowaniem największego na świecie Centrum Badawczo- Rozwojowego Klimatyzacji. Centrum posiada ponad 120 laboratoriów, w tym laboratoria testowe, badawcze kluczowych części i symulacji doświadczeń użytkowania w różnych warunkach pogodowych.

Inteligentne rozwiązania

Filtr 3MKlimatyzatory Haier z systemem filtrów oczyszczających 3M zapewniają, że powietrze w Twoim domu jest wolne od różnych szkodliwych substancji, takich jak włosy, roztocza, pyłki, zarodniki grzybów, bakterie, spaliny i dym. Filtry oczyszczające 3M wychwytują zarówno, widoczne jak również niewidoczne zanieczyszczenia oraz inne mikroskopijne substancje szkodliwe

Łatwy montaż

Innowacyjność komponentów, systemów i prosta konstrukcja zapewniają łatwą i szybką instalację. Niektóre z zastosowanych technologii ułatwiających montaż to udoskonalona płyta montażowa, dwu-drogowa konstrukcja przewodów rurowych oraz szersza przestrzeń na przewody rurowe.
 

Cicha praca
Denerwuje Cię hałas pracy klimatyzatora? Klimatyzatory Haier podnoszą na nowy poziom technologię kontrolowania hałasu, wprowadzając zoptymalizowane kanały powietrza oraz zoptymalizowany wentylator. Ciesz się niezwykłą ciszą – najciszej do 15dB(A.

 

Łatwe sterowanie
W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania różnych typów sterowania bezprzewodowego i przewodowego. Steruj swoim klimatyzatorem za pomocą aplikacji na smartfony połączonej z urządzeniam przez moduł Wi-Fi, pilotem lub sterownikiem przewodowym.

Self Clean

Zanieczyszczenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora ułatwia rozwój bakterii i negatywnie wpływa na jakość powietrza. Funkcja Self Clean za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię wymiennika i usuwa brud przy rozmrażaniu. Zarówno jednostka wewnętrzna i jednostka zewnętrzna operują funkcję Self Clean.

Gwarancja 5 lat

Wydłużona gwarancja jest pełna i obejmuje bezpłatne części zamienne oraz robociznę w okresie 5 lat gwarancji dla systemów Split i Mulit Split, MRV oraz Akcesoriów. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest cykliczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji.

W szerokiej ofercie Haier znajdują się:

 • KLIMATYZATORY SPLIT
  Z technologią inwerterową, które służyć mogą do chłodzenia i grzania w zależności od trybu pracy. Projektanci mają możliwość wyboru odpowiedniego typu klimatyzatora, który idealnie wpasuje się w inwestycję: ścienny, kasetonowy, przysufitowo-podłogowy, kanałowy.

 • SYSTEMY MRV
  Systemy MRV dedykowane są dla większych inwestycji. Jeden agregat może obsługiwać wiele jednostek rozmieszczonych w budynku. System charakteryzuje prostota montażu, wysoka niezawodność i efektywność energetyczna. MRV zapewnia komfortowe warunki zarówno w domach jednorodzinnych, biurowcach, hotelach, jak i w innych obiektach użyteczności publicznej. 
 • KLIMATYZATORY MULTI SPLIT
  W systemach Multi Split Haier do jednego agregatu można podłączyć od 2 do 5 jednostek wewnętrznych. Dla tego typu rozwiązania Haier w swojej ofercie posiada klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe i przysufitowo-podłogowe. Dużym plusem systemu Haier Multi Split są dopuszczalne długości maksymalne rurociągów chłodniczych zasilających poszczególne jednostki wewnętrzne. 

 • POMPY CIEPŁA
  W ofercie Haier znajduje się wydajny energetycznie system grzewczy. Pompa ciepła Haier to wygoda, oszczędność i zaawansowana technologia w smukłej subtelnej konstrukcji. Wyposażona jest w 5 calowy wyświetlacz LED ze sterowaniem dotykowym, który daje możliwość ustawienia 4 różnych Trybów pracy, tak aby zwiększyć jej efektywność i funkcjonalność. Dzięki trybom AUTO, ECO i WAKACJE możemy regulować czasowo pracę urządzenia ,a  tryb BOOST sprawia, że podgrzewanie wody następuje w sposób błyskawiczny.